PG0200.182NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PG0200.182NL
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 19A 3 MOHM TH
Podatkovni listi: PG0200.182NL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PG0200.182NL
Številka dela PG0200.182NL Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 1.8UH 19A 3 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4105 pcs Podatkovni list PG0200.182NL.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija PG0200NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tray Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.8µH Višina - sedež (maks.) 0.362" (9.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 19A 3 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max
Trenutna ocena 19A Tok - nasičenost 20A