PG0200.221NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PG0200.221NL
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 220NH 45A 0.6 MOHM TH
Podatkovni listi: PG0200.221NL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PG0200.221NL
Številka dela PG0200.221NL Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 220NH 45A 0.6 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84949 pcs Podatkovni list PG0200.221NL.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija PG0200NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tray Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.362" (9.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 220nH Unshielded Inductor 45A 0.6 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 0.6 mOhm Max Trenutna ocena 45A
Tok - nasičenost 60A