PH9085.083NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PH9085.083NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PH9085.083NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka IND PWR 3.0X3.0X1.2 4.7UH SMT
Podatkovni listi: PH9085.083NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PH9085.083NLT
Številka dela PH9085.083NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis IND PWR 3.0X3.0X1.2 4.7UH SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76749 pcs Podatkovni list PH9085.083NLT.pdf
Velikost / dimenzija 0.319" L x 0.280" W (8.10mm x 7.10mm) Serija -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost 1.16mH Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)