PH9085.089NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PH9085.089NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka XFMR GATE-DR 8CT:9CT SM NPB
Podatkovni listi: PH9085.089NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PH9085.089NLT
Številka dela PH9085.089NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis XFMR GATE-DR 8CT:9CT SM NPB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81816 pcs Podatkovni list PH9085.089NLT.pdf
Velikost / dimenzija 0.319" L x 0.280" W (8.10mm x 7.10mm) Serija -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost 1.16mH Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)