RAC03-3.3SC/277/W
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-3.3SC/277/W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC03-3.3SC/277/W
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
Podatkovni listi: RAC03-3.3SC/277/W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAC03-3.3SC/277/W
Številka dela RAC03-3.3SC/277/W Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7501 pcs Podatkovni list RAC03-3.3SC/277/W.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 80 ~ 305 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 1.51" L x 0.96" W x 0.69" H (38.3mm x 24.4mm x 17.4mm)
Serija POWERLINE RAC03-SC/277/W Moč (Watts) 3W
Druga imena 20000966
delovna temperatura -25°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 71% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 80 ~ 305 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 900mA Odobritve CB, CE, cURus
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RAC03-3.3SCR/277-TRAY
RAC03-3.3SCR/277-TRAY
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
Na zalogi: 4533 pcs
Prenesi: RAC03-3.3SCR/277-TRAY.pdf
RFQ
RAC03-24SER/277-TRAY
RAC03-24SER/277-TRAY
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 3W
Na zalogi: 5813 pcs
Prenesi: RAC03-24SER/277-TRAY.pdf
RFQ
RAC03-3.3SC
RAC03-3.3SC
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: RAC03-3.3SC.pdf
RAC03-3.3SC/277
RAC03-3.3SC/277
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V 3W