RAC03-3.3SC/277
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-3.3SC/277 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC03-3.3SC/277
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
Podatkovni listi: RAC03-3.3SC/277.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RAC03-3.3SC/277
Številka dela RAC03-3.3SC/277 Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5534 pcs Podatkovni list RAC03-3.3SC/277.pdf
Utež 0.062 lb (28.12g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 80 ~ 305 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 1.51" L x 0.96" W x 0.69" H (38.3mm x 24.4mm x 17.4mm)
Serija POWERLINE RAC03-SC/277 Moč (Watts) 3W
Paket / primer 16-DIP Module, 5 Leads Druga imena 945-2116
RAC03-3.3SC/277-ND
RAC033.3SC/277
RAC0333SC277
delovna temperatura -25°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve - Uredba o vrsticah -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 71% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 80 ~ 305 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 900mA Odobritve CE, cULus
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RAC03-24SER/277-TRAY
RAC03-24SER/277-TRAY
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 3W