RAC30-3.3SA-E-ST
Recom PowerRecom Power
Recom Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC30-3.3SA-E-ST
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka CONV AC/DC 30W 90-264VIN 3.3VOUT
Podatkovni listi: RAC30-3.3SA-E-ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAC30-3.3SA-E-ST
Številka dela RAC30-3.3SA-E-ST Proizvajalec Recom Power
Opis CONV AC/DC 30W 90-264VIN 3.3VOUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1081 pcs Podatkovni list RAC30-3.3SA-E-ST.pdf
Napetost - delo 30W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 3.3V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.41" L x 2.51" W x 1.20" H (111.9mm x 63.7mm x 30.5mm) Serija POWERLINE RAC30-A
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Moč (Watts) - na pristanišče -
Izhodna konfiguracija 1 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RAC30-3.3SA-E-ST Uredba o vrsticah 75%
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Igralni zatiči 6A
Razširjen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 90 ~ 264 VAC Input Učinkovitost -