RAC40-0512DA
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-0512DA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC40-0512DA
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Podatkovni listi: RAC40-0512DA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RAC40-0512DA
Številka dela RAC40-0512DA Proizvajalec RECOM Power
Opis CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5320 pcs Podatkovni list RAC40-0512DA.pdf
Utež 0.618 lb (280.32g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 12V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 1.08" H (89.0mm x 63.5mm x 27.5mm)
Serija POWERLINE RAC40-A Moč (Watts) 40W
Paket / primer 7-DIP Module, 6 Leads Druga imena 21000073
RAC400512DA
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±2%, ±6% Uredba o vrsticah ±0.5%, ±5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 12V 5A, 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5A, 1.25A Odobritve CE, cULus