RAC40-0512TB-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-0512TB-ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC40-0512TB-ST
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W
Podatkovni listi: RAC40-0512TB-ST.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 803 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAC40-0512TB-ST
Številka dela RAC40-0512TB-ST Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 803 pcs Podatkovni list RAC40-0512TB-ST.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -12V
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.41" L x 2.51" W x 1.28" H (111.9mm x 63.7mm x 32.5mm)
Serija POWERLINE RAC40-B Moč (Watts) 40W
Druga imena 20000867
RAC400512TBST
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 3 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 82%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 5A, 600mA, 600mA 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 5A, 600mA, 600mA