RAC40-0515TA-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-0515TA-E-ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC40-0515TA-E-ST
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W
Podatkovni listi: RAC40-0515TA-E-ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RAC40-0515TA-E-ST
Številka dela RAC40-0515TA-E-ST Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4017 pcs Podatkovni list RAC40-0515TA-E-ST.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -15V
Napetost - izhod 2 15V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.41" L x 2.51" W x 1.20" H (111.9mm x 63.7mm x 30.5mm)
Serija POWERLINE RAC40-A Moč (Watts) 40W
Druga imena 20000746
RAC400515TAEST
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 3 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 79%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 5A, 500mA, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 5A, 500mA, 500mA