REC10-4805DRW/H2/A/M/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC10-4805DRW/H2/A/M/SMD-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC10-4805DRW/H2/A/M/SMD-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Podatkovni listi: REC10-4805DRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REC10-4805DRW/H2/A/M/SMD-R
Številka dela REC10-4805DRW/H2/A/M/SMD-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2607 pcs Podatkovni list REC10-4805DRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serija ECONOLINE REC10 Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 24-SMD Module, 18 Leads
Druga imena 11002590
REC104805DRW/H2/A/M/SMDR
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP
Učinkovitost 84% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 1A, 1A Nadzorne funkcije Enable, Active High