REC10-4805DRWZ/H3/A/M
RECOM PowerRECOM Power
REC10-4805DRWZ/H3/A/M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC10-4805DRWZ/H3/A/M
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Podatkovni listi: REC10-4805DRWZ/H3/A/M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC10-4805DRWZ/H3/A/M
Številka dela REC10-4805DRWZ/H3/A/M Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2517 pcs Podatkovni list REC10-4805DRWZ/H3/A/M.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC10 Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
Druga imena 11002625
REC104805DRWZ/H3/A/M
delovna temperatura -40°C ~ 65°C
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 1A, 1A Nadzorne funkcije Enable, Active High