RJZ-153.3S/H
RECOM PowerRECOM Power
RJZ-153.3S/H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RJZ-153.3S/H
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: RJZ-153.3S/H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RJZ-153.3S/H
Številka dela RJZ-153.3S/H Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10629 pcs Podatkovni list RJZ-153.3S/H.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Serija ECONOLINE RJZ Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 14-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 10011606
RJZ153.3S/H
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Učinkovitost 75% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 13.5V - 16.5V Input
Tok - izhod (maks.) 606mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RJZ-153.3S/HP
RJZ-153.3S/HP
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W