RJZ-153.3S/P
RECOM PowerRECOM Power
RJZ-153.3S/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RJZ-153.3S/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: RJZ-153.3S/P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RJZ-153.3S/P
Številka dela RJZ-153.3S/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10715 pcs Podatkovni list RJZ-153.3S/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Serija ECONOLINE RJZ Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 14-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 10011608
RJZ153.3S/P
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Učinkovitost 75% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 13.5V - 16.5V Input
Tok - izhod (maks.) 606mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical