RP20-11015SFR-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-11015SFR-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP20-11015SFR-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 20W
Podatkovni listi: RP20-11015SFR-HC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RP20-11015SFR-HC
Številka dela RP20-11015SFR-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4221 pcs Podatkovni list RP20-11015SFR-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 160V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.66" H (50.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
Serija POWERLINE RP20-FR Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30003801 delovna temperatura -40°C ~ 79°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 43V - 160V Input Tok - izhod (maks.) 1.33A