RP20-11015SFR/N
RECOM PowerRECOM Power
RP20-11015SFR/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP20-11015SFR/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 20W
Podatkovni listi: RP20-11015SFR/N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP20-11015SFR/N
Številka dela RP20-11015SFR/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1145 pcs Podatkovni list RP20-11015SFR/N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 160V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP20-FR Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30003800 delovna temperatura -40°C ~ 79°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 43V - 160V Input
Tok - izhod (maks.) 1.33A Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial), Railway
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP20-11015SFR/P-HC
RP20-11015SFR/P-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Na zalogi: 1131 pcs
Prenesi: RP20-11015SFR/P-HC.pdf
RFQ
RP20-11015SFR/N-HC
RP20-11015SFR/N-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 20W