RP20-2415DFR/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2415DFR/P-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP20-2415DFR/P-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Podatkovni listi: RP20-2415DFR/P-HC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP20-2415DFR/P-HC
Številka dela RP20-2415DFR/P-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1090 pcs Podatkovni list RP20-2415DFR/P-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.66" H (50.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
Serija POWERLINE RP20-FR Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30003814 delovna temperatura -40°C ~ 79°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 89% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 667mA, 667mA Nadzorne funkcije Enable, Active High
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP20-2415DFW/N
RP20-2415DFW/N
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Na zalogi: 1354 pcs
Prenesi: RP20-2415DFW/N.pdf
RFQ
RP20-2415DFW-HC
RP20-2415DFW-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Na zalogi: 1499 pcs
Prenesi: RP20-2415DFW-HC.pdf
RFQ
RP20-2415DFR
RP20-2415DFR
Prenesi: RP20-2415DFR.pdf
RP20-2415DFR/XC
RP20-2415DFR/XC
Prenesi: RP20-2415DFR/XC.pdf
RP20-2415DFR/P
RP20-2415DFR/P