RP20-2415DFR/XC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2415DFR/XC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP20-2415DFR/XC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Podatkovni listi: RP20-2415DFR/XC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP20-2415DFR/XC
Številka dela RP20-2415DFR/XC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1040 pcs Podatkovni list RP20-2415DFR/XC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE RP20-FR Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module, 5 Leads
Druga imena 30004329 delovna temperatura -40°C ~ 79°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO
Učinkovitost 89% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 667mA, 667mA Aplikacije ITE (Commercial)