RP40-2415SG-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2415SG-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP40-2415SG-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 40W
Podatkovni listi: RP40-2415SG-HC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP40-2415SG-HC
Številka dela RP40-2415SG-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1236 pcs Podatkovni list RP40-2415SG-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP40-G Moč (Watts) 40W
Pakiranje Tube Paket / primer 9-DIP Module
Druga imena 30002044
RP402415SGHC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 89% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2.67A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 2.67A Nadzorne funkcije Enable, Active High