RP40-2415SGW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2415SGW/N-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP40-2415SGW/N-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 40W
Podatkovni listi: RP40-2415SGW/N-HC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 998 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 998 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP40-2415SGW/N-HC
Številka dela RP40-2415SGW/N-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 998 pcs Podatkovni list RP40-2415SGW/N-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP40-GW Moč (Watts) 40W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 30002066
RP402415SGW/NHC
delovna temperatura -40°C ~ 55°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2.67A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 2.67A Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP40-2424SFR/N-HC
RP40-2424SFR/N-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 24V 40W
Na zalogi: 831 pcs
Prenesi: RP40-2424SFR/N-HC.pdf
RFQ
RP40-2415SG
RP40-2415SG
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 40W