RP60-2415SG-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP60-2415SG-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP60-2415SG-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 60W
Podatkovni listi: RP60-2415SG-HC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 873 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 873 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP60-2415SG-HC
Številka dela RP60-2415SG-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 873 pcs Podatkovni list RP60-2415SG-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP60-G Moč (Watts) 60W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 30002123
RP602415SGHC
delovna temperatura -40°C ~ 40°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 4A Nadzorne funkcije Enable, Active High