RP60-243.3SG/N-HC
Recom PowerRecom Power
RP60-243.3SG/N-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP60-243.3SG/N-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka CONV DC/DC 60W 18-36VIN 3.3VOUT
Podatkovni listi: RP60-243.3SG/N-HC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 755 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP60-243.3SG/N-HC
Številka dela RP60-243.3SG/N-HC Proizvajalec Recom Power
Opis CONV DC/DC 60W 18-36VIN 3.3VOUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 755 pcs Podatkovni list RP60-243.3SG/N-HC.pdf
Napetost - delo 60W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 3.3V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Voltage - Dropout (tipičen) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP60-G RoHS Status Tube
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija 8-DIP Module
Izhodna konfiguracija 1 Druga imena 30002120
RP60243.3SG/NHC
delovna temperatura -40°C ~ 40°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RP60-243.3SG/N-HC Uredba o vrsticah 89%
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Igralni zatiči 14A
Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 14A 18V - 36V Input Opis CONV DC/DC 60W 18-36VIN 3.3VOUT
Tok - prelom 1.6kV (1600V)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP60-4812SG-HC
RP60-4812SG-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 60W
Na zalogi: 777 pcs
Prenesi: RP60-4812SG-HC.pdf
RFQ
RP60-4805SG/N
RP60-4805SG/N
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 60W
Na zalogi: 802 pcs
Prenesi: RP60-4805SG/N.pdf
RFQ
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 60W
Na zalogi: 871 pcs
Prenesi: RP60-243.3SG/N.pdf
Opis: DC DC CONVERTER 15V 60W
Na zalogi: 873 pcs
Prenesi: RP60-2415SG-HC.pdf
RP60-243.3SG
RP60-243.3SG
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 60W