ANT-STUB-433SM
RF SolutionsRF Solutions
ANT-STUB-433SM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-STUB-433SM
Proizvajalec / znamka: RF Solutions
Opis izdelka RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA 48MM
Podatkovni listi: ANT-STUB-433SM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-STUB-433SM
Številka dela ANT-STUB-433SM Proizvajalec RF Solutions
Opis RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA 48MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19314 pcs Podatkovni list ANT-STUB-433SM.pdf
VSWR 2 Prekinitev Connector, SMA Male
Serija - Povratna izguba -20.1dB
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Connector Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Ingress Protection - Višina (maks.) 1.894" (48.12mm)
Gain 0dBi Frekvenčni razpon -
Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 433MHz
Lastnosti - natančen opis 433MHz Whip, Straight RF Antenna 0dBi Connector, SMA Male Connector Mount