ANT-STUBR-433SM
RF SolutionsRF Solutions
ANT-STUBR-433SM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-STUBR-433SM
Proizvajalec / znamka: RF Solutions
Opis izdelka RF ANT 433MHZ WHIP RA SMA 42MM
Podatkovni listi: ANT-STUBR-433SM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-STUBR-433SM
Številka dela ANT-STUBR-433SM Proizvajalec RF Solutions
Opis RF ANT 433MHZ WHIP RA SMA 42MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15231 pcs Podatkovni list ANT-STUBR-433SM.pdf
VSWR 2 Prekinitev Connector, SMA Male
Serija - Povratna izguba -20.1dB
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Connector Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Ingress Protection - Višina (maks.) 1.772" (45.00mm)
Gain 0dBi Frekvenčni razpon -
Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 433MHz
Lastnosti - natančen opis 433MHz Whip, Right Angle RF Antenna 0dBi Connector, SMA Male Connector Mount