PF1262-20KF1
RiedonRiedon
PF1262-20KF1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF1262-20KF1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 20K OHM 20W 1% TO126
Podatkovni listi: 1.PF1262-20KF1.pdf2.PF1262-20KF1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF1262-20KF1
Številka dela PF1262-20KF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 20K OHM 20W 1% TO126 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62978 pcs Podatkovni list 1.PF1262-20KF1.pdf2.PF1262-20KF1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-126 Velikost / dimenzija 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Serija PF1260 Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-126-2 Druga imena 696-1148
PF1262-20000
PF1262-20000-ND
PF126220KF1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 20 kOhms ±1% 20W Through Hole Resistor TO-126-2 Thin Film Sestava Thin Film