PF1262-24KF1
RiedonRiedon
PF1262-24KF1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF1262-24KF1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 24K OHM 20W 1% TO126
Podatkovni listi: 1.PF1262-24KF1.pdf2.PF1262-24KF1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
480 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF1262-24KF1
Številka dela PF1262-24KF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 24K OHM 20W 1% TO126 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46157 pcs Podatkovni list 1.PF1262-24KF1.pdf2.PF1262-24KF1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-126 Velikost / dimenzija 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Serija PF1260 Odpornost 24 kOhms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-126-2 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 24 kOhms ±1% 20W Through Hole Resistor TO-126-2 Thin Film