UB3C-1K1F1
RiedonRiedon
UB3C-1K1F1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UB3C-1K1F1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 1.1K OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.UB3C-1K1F1.pdf2.UB3C-1K1F1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UB3C-1K1F1
Številka dela UB3C-1K1F1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 1.1K OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138533 pcs Podatkovni list 1.UB3C-1K1F1.pdf2.UB3C-1K1F1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Serija UB Odpornost 1.1 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 1.1 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound