UB3C-1K1F8
RiedonRiedon
UB3C-1K1F8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UB3C-1K1F8
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 1.1K OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.UB3C-1K1F8.pdf2.UB3C-1K1F8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UB3C-1K1F8
Številka dela UB3C-1K1F8 Proizvajalec Riedon
Opis RES 1.1K OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 168733 pcs Podatkovni list 1.UB3C-1K1F8.pdf2.UB3C-1K1F8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Serija UB Odpornost 1.1 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena UB3C-1K1F1TR
UB3C-1K1F1TR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 1.1 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Sestava Wirewound