100MXG2200MEFCSN35X25
RubyconRubycon
100MXG2200MEFCSN35X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100MXG2200MEFCSN35X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 1.100MXG2200MEFCSN35X25.pdf2.100MXG2200MEFCSN35X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100MXG2200MEFCSN35X25
Številka dela 100MXG2200MEFCSN35X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23154 pcs Podatkovni list 1.100MXG2200MEFCSN35X25.pdf2.100MXG2200MEFCSN35X25.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.55A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.9325A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF