100MXG2700MEFCSN35X30
RubyconRubycon
100MXG2700MEFCSN35X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100MXG2700MEFCSN35X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 1.100MXG2700MEFCSN35X30.pdf2.100MXG2700MEFCSN35X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100MXG2700MEFCSN35X30
Številka dela 100MXG2700MEFCSN35X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25097 pcs Podatkovni list 1.100MXG2700MEFCSN35X30.pdf2.100MXG2700MEFCSN35X30.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.89A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.3235A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-3364
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2700µF Aplikacije General Purpose