100YXA1000MEFC18X40
RubyconRubycon
100YXA1000MEFC18X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100YXA1000MEFC18X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100YXA1000MEFC18X40.pdf2.100YXA1000MEFC18X40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100YXA1000MEFC18X40
Številka dela 100YXA1000MEFC18X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4433 pcs Podatkovni list 1.100YXA1000MEFC18X40.pdf2.100YXA1000MEFC18X40.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija YXA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 985mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.182A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.634" (41.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose