100YXA100M10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100YXA100M10X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.100YXA100M10X20.pdf2.100YXA100M10X20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100YXA100M10X20
Številka dela 100YXA100M10X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4093 pcs Podatkovni list 1.100YXA100M10X20.pdf2.100YXA100M10X20.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 348mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF