100ZLJ270M16X20
RubyconRubycon
100ZLJ270M16X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100ZLJ270M16X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100ZLJ270M16X20.pdf2.100ZLJ270M16X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100ZLJ270M16X20
Številka dela 100ZLJ270M16X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68911 pcs Podatkovni list 1.100ZLJ270M16X20.pdf2.100ZLJ270M16X20.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 975mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.95A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 48 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 270µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose