100ZLJ330M12.5X35
RubyconRubycon
100ZLJ330M12.5X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100ZLJ330M12.5X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100ZLJ330M12.5X35.pdf2.100ZLJ330M12.5X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100ZLJ330M12.5X35
Številka dela 100ZLJ330M12.5X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125408 pcs Podatkovni list 1.100ZLJ330M12.5X35.pdf2.100ZLJ330M12.5X35.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.43A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.6A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 100ZLJ330M125X35
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 36 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF