10MS7330MEFCT78X7
RubyconRubycon
10MS7330MEFCT78X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10MS7330MEFCT78X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10MS7330MEFCT78X7.pdf2.10MS7330MEFCT78X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10MS7330MEFCT78X7
Številka dela 10MS7330MEFCT78X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 744727 pcs Podatkovni list 1.10MS7330MEFCT78X7.pdf2.10MS7330MEFCT78X7.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija MS7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 252mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF