10MS733MEFC4X7
RubyconRubycon
10MS733MEFC4X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10MS733MEFC4X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10MS733MEFC4X7.pdf2.10MS733MEFC4X7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 10MS733MEFC4X7
Številka dela 10MS733MEFC4X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1617180 pcs Podatkovni list 1.10MS733MEFC4X7.pdf2.10MS733MEFC4X7.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija MS7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 46mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose