10MS747MEFCTZ5X7
RubyconRubycon
10MS747MEFCTZ5X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10MS747MEFCTZ5X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10MS747MEFCTZ5X7.pdf2.10MS747MEFCTZ5X7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 10MS747MEFCTZ5X7
Številka dela 10MS747MEFCTZ5X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1348196 pcs Podatkovni list 1.10MS747MEFCTZ5X7.pdf2.10MS747MEFCTZ5X7.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MS7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 66mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 99mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
10MS747MEFCT55X7
10MS747MEFCT55X7
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Na zalogi: 1309310 pcs
Prenesi: 10MS747MEFCT55X7.pdf
RFQ
10MV1
10MV1
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT