16LSQ47000MEFC36X83
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16LSQ47000MEFC36X83
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SCREW TERMINAL
Podatkovni listi: 1.16LSQ47000MEFC36X83.pdf2.16LSQ47000MEFC36X83.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16LSQ47000MEFC36X83
Številka dela 16LSQ47000MEFC36X83 Proizvajalec Rubycon
Opis SCREW TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7142 pcs Podatkovni list 1.16LSQ47000MEFC36X83.pdf2.16LSQ47000MEFC36X83.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 7.884A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.386" (86.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 47000µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
16LSQ27000MEFC36X50
16LSQ27000MEFC36X50
Proizvajalci: Rubycon
Opis: SCREW TERMINAL
Na zalogi: 10000 pcs
Prenesi: 16LSQ27000MEFC36X50.pdf
RFQ
B43505A9397M67
B43505A9397M67
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Na zalogi: 11446 pcs
Prenesi: B43505A9397M67.pdf
RFQ
16LET
16LET
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 16A 240V CYLINDRICAL