16LSW100000M51X98
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16LSW100000M51X98
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SCREW TERMINAL
Podatkovni listi: 1.16LSW100000M51X98.pdf2.16LSW100000M51X98.pdf3.16LSW100000M51X98.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16LSW100000M51X98
Številka dela 16LSW100000M51X98 Proizvajalec Rubycon
Opis SCREW TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LSW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.204A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.858" (21.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.976" (101.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100000µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
16LSQ47000MNB36X83
16LSQ47000MNB36X83
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 47000UF 20% 16V SCREW
Na zalogi: 9656 pcs
Prenesi: 16LSQ47000MNB36X83.pdf
RFQ
16LSQ100000MEFC51X83
16LSQ100000MEFC51X83
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW
Na zalogi: 3674 pcs
Prenesi: 16LSQ100000MEFC51X83.pdf
RFQ
16LET
16LET
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 16A 240V CYLINDRICAL