16MU335MB33225
RubyconRubycon
16MU335MB33225 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MU335MB33225
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210
Podatkovni listi: 16MU335MB33225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MU335MB33225
Številka dela 16MU335MB33225 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33393 pcs Podatkovni list 16MU335MB33225.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 1189-2517-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 3.3µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije DC Link, DC Filtering