16MU475MC14532
RubyconRubycon
16MU475MC14532 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MU475MC14532
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812
Podatkovni listi: 16MU475MC14532.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MU475MC14532
Številka dela 16MU475MC14532 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28484 pcs Podatkovni list 16MU475MC14532.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 1189-2518-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 4.7µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije DC Link, DC Filtering