25ZLS470MEFC10X12.5
RubyconRubycon
25ZLS470MEFC10X12.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25ZLS470MEFC10X12.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25ZLS470MEFC10X12.5.pdf2.25ZLS470MEFC10X12.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ZLS470MEFC10X12.5
Številka dela 25ZLS470MEFC10X12.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 442547 pcs Podatkovni list 1.25ZLS470MEFC10X12.5.pdf2.25ZLS470MEFC10X12.5.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 682mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.24A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2584
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 45 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF