25ZT1000M12.5X25
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25ZT1000M12.5X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25ZT1000M12.5X25.pdf2.25ZT1000M12.5X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ZT1000M12.5X25
Številka dela 25ZT1000M12.5X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72322 pcs Podatkovni list 1.25ZT1000M12.5X25.pdf2.25ZT1000M12.5X25.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.9A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 24 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose