350WXA68MEFC18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 350WXA68MEFC18X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: 1.350WXA68MEFC18X25.pdf2.350WXA68MEFC18X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 350WXA68MEFC18X25
Številka dela 350WXA68MEFC18X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79508 pcs Podatkovni list 1.350WXA68MEFC18X25.pdf2.350WXA68MEFC18X25.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija WXA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 397mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 595.5mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 68µF