35MS52.2MEFC4X5
RubyconRubycon
35MS52.2MEFC4X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MS52.2MEFC4X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35MS52.2MEFC4X5.pdf2.35MS52.2MEFC4X5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35MS52.2MEFC4X5
Številka dela 35MS52.2MEFC4X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1497989 pcs Podatkovni list 1.35MS52.2MEFC4X5.pdf2.35MS52.2MEFC4X5.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija MS5 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 9mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 13.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2.2µF