35MS52R2MEFC4X5
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MS52R2MEFC4X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 35V THRUHOLE
Podatkovni listi: 1.35MS52R2MEFC4X5.pdf2.35MS52R2MEFC4X5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35MS52R2MEFC4X5
Številka dela 35MS52R2MEFC4X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 35V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1315972 pcs Podatkovni list 1.35MS52R2MEFC4X5.pdf2.35MS52R2MEFC4X5.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija MS5 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 9mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 13.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-4114
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose