400BXW150MEFC16X45
RubyconRubycon
400BXW150MEFC16X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400BXW150MEFC16X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400BXW150MEFC16X45.pdf2.400BXW150MEFC16X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400BXW150MEFC16X45
Številka dela 400BXW150MEFC16X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39874 pcs Podatkovni list 1.400BXW150MEFC16X45.pdf2.400BXW150MEFC16X45.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija BXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.138A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1312
400BXW150MEFCEFR16X45
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 45 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose