400BXW150MEFC18X35
RubyconRubycon
400BXW150MEFC18X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400BXW150MEFC18X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400BXW150MEFC18X35.pdf2.400BXW150MEFC18X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400BXW150MEFC18X35
Številka dela 400BXW150MEFC18X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30535 pcs Podatkovni list 1.400BXW150MEFC18X35.pdf2.400BXW150MEFC18X35.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija BXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 920mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.07A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF