400HXG680MEFCSN35X50
RubyconRubycon
400HXG680MEFCSN35X50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400HXG680MEFCSN35X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400HXG680MEFCSN35X50.pdf2.400HXG680MEFCSN35X50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400HXG680MEFCSN35X50
Številka dela 400HXG680MEFCSN35X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12641 pcs Podatkovni list 1.400HXG680MEFCSN35X50.pdf2.400HXG680MEFCSN35X50.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija HXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.47A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.858A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-1968
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose