400HXG82MEFCSN22X25
RubyconRubycon
400HXG82MEFCSN22X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400HXG82MEFCSN22X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400HXG82MEFCSN22X25.pdf2.400HXG82MEFCSN22X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400HXG82MEFCSN22X25
Številka dela 400HXG82MEFCSN22X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83183 pcs Podatkovni list 1.400HXG82MEFCSN22X25.pdf2.400HXG82MEFCSN22X25.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija HXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.07A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 1189-1962 delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 82µF